Таланти, дари і плоди — Анотація та відео проповіді 24.09.2017

Автор: | 16 октября, 2017

У проповіді від 17-го вересня 2017 року отець Анатолій звертає нашу увагу на викладену в Євангелії притчу про таланти, яку було розказано Господом нашим Ісусом Христом. Батюшка стисло викладає зміст цієї притчі. І далі пояснює, що таке таланти, дари і плоди, який вони мають вплив на наше життя та духовне дорослішання.

Молитви про будівництво храму

Таланти, дари і плоди

Анотація проповіді

Отець Анатолій каже, що, виходячи з життєвого досвіду та внутрішніх переживань, ми нерідко приходимо до висновку про відсутність у себе «плодів». Він підкреслює, що це — добре. Проте, якщо ми вирішили, що не маємо талантів, то це варто розглядати як неправильний висновок. Насправді, у кожної людини є талант(и). Всі люди мають дари, здібності та можливості.

Якщо ми маємо руки, ноги, очі…, то ми маємо можливість творити, щось робити. Ми повинні цьому радіти та повинні працювати.

Дари — це те, що дає кожному Господь, а плоди — це те, що кожен повинен принести Господу.

Отримавши здатності, ми не повинні їх заривати.

Нехтування талантами призводить до проблем, втрат своїх здібностей, негативних результатів і плачевного результату.

Батюшка також згадує про святу Матрону Московську і Силуана Афонського як приклади того, яким чином потрібно поводитися зі своїми талантами, — берегти і розвивати.

Святі сприймали чесноти, якими вони володіли, як не свої, а як Божі благодаті (дари).

— Щоранку після молитви, — радить батюшка — ми повинні сказати «Господи, що я можу тобі дати?».

Це робиться для того, щоб ми вживали свої таланти правильно. Таким чином проявляється ще й подяка Богу. Важливо трудитися пропорційно силам і не впадати у відчай.

Відео

 

Добавить комментарий