Від Великого посту нас відділяє так мало часу

Автор: | 23 февраля, 2017

Великий піст

Напередодні Великого посту

Що зробити?

Від Великого посту нас відділяє лише один тиждень… Але ще стільки всього треба зробити!!!! Недільне читання розповідало нам про Страшний Суд Божий. Чому саме зараз? Навіщо?

Кожна людина влаштована так, що її увага сконцентрована на тому, що поруч з нею, — на рідних, близьких, будинку, машині, роботі, успіхах чи невдачах, досягненні матеріального благополуччя, подоланні труднощів, в тому числі політичних та економічних, але найменше — на тому, що буде після її смерті.

Господь дав нам це оповідання, щоб нагадати: все наше життя — це приготування до того, що чекає нас після смерті…

Нажаль, дуже багато людей, навіть будучи православними віруючими, кажуть, думаючи про вічність, приблизно так:

«Хто ж знає, що там буде? Ну, звідки це відомо?»

Пам’ятати про Страшний Суд

Саме тому розповідь про Страшний Суд і пропонується нам напередодні Великого посту — щоб час посту ми провели в роздумах про самих себе, про своє життя, про свій внутрішній світ, про свою віру, про своє життя і постаралися змінитися на краще. А зміна на краще — це і є покаяння!

Нам завжди слід пам’ятати про Страшний Суд Божий, який нас всіх неминуче чекає після смерті, бо тільки так можна утриматися від зайвих помилок і гріхів!

До Суду потрібно готуватися з малого дитинства — вчитися доброті і любові. Не слід забувати про підготовку і в зрілому віці, і в глибокій старості — уважно ставитися до всього, що ми говоримо, робимо, і навіть до того, про що мислимо!

А все тому, що ніхто не знає, в який момент закінчиться наше життя, і з яким багажем ми постанемо перед лицем Божим…

Добавить комментарий