Семінар медичних капеланів

Автор: | 4 апреля, 2021

Семінар медичних капеланів Київської єпархії пройшов 1 квітня 2021 року. В його роботі взяв участь настоятель храму Казанської ікони Божої Матері протоієрей Володимир Косточка. Після семінару медичні капелани зустрілися з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. 

Семінар медичних капеланів. Зустріч з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм

Семінар медичних капеланів

Семінар медичних капеланів Київської єпархії УПЦ відбувся у четвер, 1 квітня 2021 року, в Київській духовній академії.

Очолив захід митрополит Львівський і Галицький Філарет. У своїй доповідді митрополит Філарет ознайомив медичних капеланів з концепцією впровадження медичного капеланства у систему охорони здоров’я і аспектами діяльності капеланів в охороні здоров’я.

Учасники семінару торкнулися такої важливої теми як Клінічна душпастирська освіта. Ректор Київської духовної академії єпископ Сильвестр розповів про впровадження КДО в систему богословської освіти, та підготовку на базі навчальних закладів вже діючих капеланів. 

Голова Юридичного відділу протоієрей Олександр Бахов провів аналіз законодавчів аспектів запровадження душпастирської опіки в сфері охорони здоров’я. 

Капелани розглянули проект документа «Кодекс медичного священика (капелана)» і обговорили реальне втілення принципів цього документа, який стане своєрідною «клятвою Гіппократа» для священнослужителів, що опікуються хворими.

Під кінець роботи семінару медичні капелани мали зустріч з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм. Предстоятель подякував священикам, які несуть свою важку працю і служіння в лікарнях, благословив їх і побажав Божої допомоги в нелегкій справі впровадження медичного капеланства.

Добавить комментарий