Cоборна Літургія та спільне говіння духовенства Святошинського благочиння Києва — 2018

Автор: | 25 марта, 2018

Як йдеться у повідомленні на сайті Київської Митрополії Української Православної Церкви 23 березня 2018 року відбулась Cоборна Літургія та спільне говіння духовенства Святошинського благочиння Києва. Клірики нашого храму також взяли участь у цих заходах.

IMG_0038

Cоборна Літургія та спільне говіння духовенства Святошинського благочиння

Отже, у п’ятницю 5-ї седмиці Великого посту з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння міста Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та духовенство Святошинського благочиння.

Після сугубої єктенії владика Миколай підніс молитву за мир в Україні.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Святошинського благочиння протоієрей Адам Кучмій.

На завершення богослужіння преосвященний Миколай поздоровив настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння.

Добавить комментарий