Четверта річниця інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія

Автор: | 21 августа, 2018

17 серпня цього року молитовно відзначена четверта річниця інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

4-а річниця інтронізація Предстоятеля УПЦ

Четверта річниця інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви

З нагоди 4-ї річниці інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія 17 серпня відбулася Божественна літургія в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Його Блаженство очолив урочисте богослужіння. Співслужили митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Кам’янець-Подільський і Городокський Феодор, намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел,  керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, сонм єпископів Української Православної Церкви, а також численне духовенство з різних єпархій УПЦ. Після завершення богослужіння Предстоятеля вітали присутні віряни.

На святковій службі був присутнім і настоятель нашого храму. Отець Володимир від себе та від імені нашої парафії привітав Блаженнішого Митрополита Онуфрія з річницею.

 

Джерело: Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ >>>

Добавить комментарий